ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12678261
nr 1267 8261
20-tal. Höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:30:56
100 kr
250 kr